ارسال حواله

برای اطلاع از نرخ روزانه ارز می توانید به وب سایت رسمی صرافی ناصری مراجعه کرده یا برای مطلع شدن از آن می توانید با دفتر صرافی تماس حاصل فرمائید.

مبلغ مورد نظر خود را به یکی از شماره حساب های صرافی مهرگان واریز نمائید و نام کامل واریز کننده وجه ، مبلغ ریالی حواله ، شماره فیش یا شماره پیگیری، نام بانک مبدا و کد شعبه را به یکی از روش های زیر به ما اعلام کنید:

تکمیل فرم اعلام واریز حواله در سایت صرافی

تماس با دفتر صرافی در ایران با شماره تلفن 36168-071 (30 خط)

ارسال ایمیل به info@sarafinaseri.com

بر اساس قوانین بانکی بین المللی و مبارزه با پولشویی ذکر دلایل ارسال حواله و ارائه کارت شناسایی معتبر (پاسپورت یا کارت ملی) الزامی است

لطفا توجه داشته باشید که نرخ تبدیل ارزها و حواله ها در ساعت واریزی برای محاسبه لحاظ می گردد لذا با توجه به نوسانات اخیر ارز توصیه می گردد که حتما با تماس با دفاتر ما یا رجوع به وب سایت از آخرین نرخ تبدیل ارز قبل از واریزی حواله آگاه شوید.

شایان به ذکر است که حواله ها پس از زمان اعلام به یکی از روش های فوق در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب گیرنده واریز و یا می توانید پس از یک ساعت با حضور در دفتر صرافی و به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (passport) آن را نقدا دریافت کند. نام واریز کننده حواله و نام گیرنده باید یکسان باشد و فیش واریزی را باید فکس کرده و یا تصویر آن را ایمیل کنید. در صورت اعلام حواله به دفتر صرافی تا پایان ساعت اداری در همان روز حواله مورد نظر با نرخ همان روز اعمال میشود و در غیر این صورت با نرخ روز بعد اعمال خواهد شد.